O siłowni

10749480_720590601330132_1951858058_n

 

Siłownia „Colos” na pilskim rynku pojawiła się już w 2001 roku. Od tego czasu budowała ona swoją niepodważalną dziś markę i obecnie śmiało można ją uznać za jedną z najdłużej funkcjonujących siłowni w naszym mieście. Jeśli dołączycie do grono jej użytkowników już teraz, we wrześniu czeka was mała niespodzianka – wraz z innymi ćwiczącymi będziecie mogli świętować dwunaste urodziny „Colosa”, a ma być to wydarzenie naprawdę huczne.

W ciągu ostatnich dwunastu lat zmieniało się wiele. Obiekt z kameralnego zamienił się w jeden z najlepiej wyposażonych w całym mieście, co doceniły już tysiące pilan oraz mieszkańców okolicznych miejscowości, którzy regularnie korzystają z usług Siłowni „Colos”.
Co warte podkreślenia, elementem, który zmienia się najrzadziej jest ten, który dla każdego z nas jest niezwykle ważny, czyli cena. „Colos” od lat pozostaje najtańszą siłownią w mieście, a karnety miesięczne od dłuższego czasu możecie nabywać już od 60 złotych!

Siłownia oferuje sprzęt, który zaspokoi zarówno potrzeby ćwiczących pań, jak i panów, a pod fachowym okiem instruktora i właściciela Patryka Jagły z pewnością osiągnięcie takie efekty, jakich oczekujecie. Pomoże on zarówno w postawieniu pierwszych kroków na siłowni, odpowiednim dobraniu ćwiczeń, jak również w wybraniu suplementów i opracowaniu diety. Wszystkie te elementy zebrane w całość pomogą wam osiągnąć wymarzoną sylwetkę i poczuć się lepiej we własnym ciele.

Podczas ćwiczeń ogromną rolę odgrywa także sprzęt, na którym będziecie rzeźbić swoją sylwetkę. Ten wymieniany jest regularnie, dzięki czemu macie gwarancję, że w którymkolwiek momencie pojawicie się na Siłowni „Colos”, zawsze będziecie ćwiczyli na najwyższej jakości urządzeniach, trafiających w gusta nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Nie pozostaje wam więc nic innego jak tylko pojawić się przy Głowackiego 21 i rozpocząć przygodę z najlepszą siłownią w mieście.